Vrátit se
Ostatní
Ukázat originál

Voicepick

Ostatní

Plný úvazek

NLNetherlands, Utrecht

Urgentní
Trendy

10.30EUR

Za hodinu (V hrubém )

V0074458

1.2K+ Zobrazení

Popis

Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy pracowników na stanowisko Voicepick z wózkami EPT.
Możemy Ci zaoferować :
- umowę minimum na 6 miesięcy
- auto służbowe
- zakwaterowanie
- gwarantowane 40 godzin
- niedziela 200%

Požadavky

Poszukujemy osoby, która jest odpowiedzialna, pracowita oraz chętnie zaangażuję się w pracę

Odpovědnosti

Twoim głównym obowiązkiem będzie
- zbieranie zamówienia wózkiem EPT
- praca w systemie 2 zmianowym (6-15 , 13-22 )

Co nabízíme

We offer 10.30 EUR Za hodinu with 40 - 45 hours per week. We will also provide you with ubytování a {položka}. Nabízíme {předmět}.

Klíčová slova

Informace o platu

Typ zaměstnání Plat
Plný úvazek 10.30 EUR Za hodinu (V hrubém )

Dodatečné informace

Typ zaměstnání

Plný úvazek

Úroveň

Junior

Dostupné pozice

5

Hodiny za týden

40-45

Zobrazení

1171

Pracovní dny

Různé

Poskytnuté výhody

Accommodation

Ano

Car

Ano

Odměny

  • Jiné formy

Podrobnosti o poloze

Pracoviště

Jedna lokalita

Location

Netherlands, Utrecht

Obrázky

Voicepick

Vytvořeno 4 měsíce/měsíců dozadu

O ZUTZU

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Odvětví společnosti

Administrace

Velikost

25 - 50 zaměstnanců

Typ společnosti

Středně velký podnik