Vrátit se
Ostatní
Ukázat originál

Hentes

Ostatní

Plný úvazek

DEGermany, Frankfurt am Main

Urgentní
Trendy

2100.00EUR

Za měsíc (Brutto)

V0066493

483+ Zobrazení

Popis

Németországi partnereink részére keresünk hentes munkatársakat.
3 munkaadó is szeretné a járvány után ismét feltölteni az állományát.
Munkavégzés helye:
Limburg,Frankfurt am Main, Koblenz.

Feladatok:
-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,
-kolbász töltés.

Elvárások:
-releváns (több éves) szakmai tapasztalat.
-alap német nyelvtudás.

Végzettséget nem minden partnerünk kér.

Amit nyújtunk:
-minimum 12euro/h
-szállás kb. havi 200euroért,
-német főállású munkaszerződés.

Bővebb információ a +43/681 812 26590 es telefonszámon kapható.
Jelentkezni fényképes német nyelvű Önéletrajz elküldésével a [email protected] e-mail címen lehetséges

Požadavky

Odpovědnosti

-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,

Co nabízíme

We offer 2100.00 EUR Za měsíc with 40 hours per week.

Klíčová slova

Informace o platu

Typ zaměstnání Plat
Plný úvazek 2100.00 EUR Za měsíc (Brutto)

Bérezés képességek alapján, de minimum 12 euro brutto

Dodatečné informace

Typ zaměstnání

Plný úvazek

Dostupné pozice

5

Hodiny za týden

40

Délka zaměstnání / úkolu

Ongoing

Zobrazení

483

Pracovní dny

Heti 40 óra.Túlóra esetén a német törvényeknek megfelelő túlóra elszámolás.

Podrobnosti o poloze

Pracoviště

Jedna lokalita

Location

Germany, Frankfurt am Main Haupstrasse 627

Akceptovat kandidáty ze zahraničí

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Vytvořeno 4 měsíce/měsíců dozadu

Pracovní místa v Germany

Hledáte volné pozice v Germany? Kliknutím na Další informace zobrazíte 124340 + více volných pozic.

Přidat komentář

profile picture
Vrátit se
Znáte svou cenu? Požádejte o bezplatnou konzultaci.
Zjistit hned teď
Přihlaste se k odběru novinek Zutzu a získejte užitečné články z oboru a mnohem více
Odebírat nyní

Recent searches

Recent views