Vrátit se
Building and Construction
Ukázat originál

Cementinių grindų betonuotojas (steškė)

Plný úvazek

GBUnited Kingdom, Portsmouth

Trendy

6000.00GBP

Za měsíc (Brutto)

V0063266

0.9K+ Zobrazení

Popis

Mūsų klientas – patyręs ir veržlus kolektyvas. Augant klientų pasitikėjimui, daugėja ir užsakymų, todėl jų gretos nuolat auga. Ieškome pastiprinimo

Darbo pobūdis:
Grindų betonavimas cementiniu skiediniu (steškė) ir lyginimas;
Darbas naujos statybos namuose.

Mes Jums siūlome:
Profesionalią, draugišką komandą ir supratingą vadovą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Konkurencingą, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
Pagalbinius darbuotojus;
Padėsime sutvarkyti visus reikiamus dokumentus ir susirasti būstą;
Darbo rūbus;
Visas Didžiojoje Britanijoje galiojančias socialines garantijas.

Atlyginimas:
Bruto – 3,20 GBP/1kv.m. (~3,64 Eur/1kv.m), bet ne mažiau 150 GBP/į dieną (170 Eur/į dieną);
Neto (į rankas) – 2,56 GBP/1kv.m. (~2,91 Eur/1kv.m), bet ne mažiau 120 GBP/į dieną (~136 Eur/į dieną).

Daugiau informacijos
www.personaloguru.lt
[email protected]
tel nr +37064504706
FB https://www.facebook.com/PersonaloGuru/

Požadavky

Tikimės, kad Jus:
Turite bent 3 m. darbo patirtį (steškė);
Turite bent BE vairuotojo pažymėjimą;
Esate darbštus, atsakingas ir kruopštus.

Privalumai bet neprivaloma:
Kalbate angliškai;
Turite CSCS kortelę (Sveikatos ir Saugumo Testas).

Odpovědnosti

Cementinio skiedinio lygintojas

Co nabízíme

We offer 6000.00 GBP Za měsíc with 40 hours per week. We will also provide you with nástroje a {položka}.

Klíčová slova

Informace o platu

Typ zaměstnání Plat
Plný úvazek 6000.00 GBP Za měsíc (Brutto)

Dodatečné informace

Typ zaměstnání

Plný úvazek

Úroveň

Senior

Dostupné pozice

1

Hodiny za týden

40

Délka zaměstnání / úkolu

Ongoing

Zobrazení

929

Pracovní dny

Poskytnuté výhody

Nářadí

Ano

Car

Ano

Podrobnosti o poloze

Pracoviště

Jedna lokalita

Location

United Kingdom, Portsmouth Portsmouth

Obrázky

Vytvořeno 4 měsíce/měsíců dozadu

About Personalo Guru

Mes, Personalo guru komanda teikiame personalo paieškos ir atrankos bei personalo nuomos paslaugas Lietuvoje ir vakarų Europoje. Siekiame atrasti darbuotojus, kurie kurtų pridėtinę vertę Jūsų įmonei. Siekdami būti geriausi, bendradarbiavimą grindžiame paslaugų kokybe, konkurencingomis kainomis ir abipuse nauda. Sąžiningumas ir atsakingas elgesys yra esminė Personalo guru kultūros dalis.

Odvětví společnosti

Admin and Secretarial

Velikost

1 - 5 zaměstnanců

Typ společnosti

Malý podnik

Pracovní místa v United Kingdom

Hledáte volné pozice v United Kingdom? Kliknutím na Další informace zobrazíte 51339 + více volných pozic.

Přidat komentář

profile picture
Vrátit se
Znáte svou cenu? Požádejte o bezplatnou konzultaci.
Zjistit hned teď
Přihlaste se k odběru novinek Zutzu a získejte užitečné články z oboru a mnohem více
Odebírat nyní

Recent searches

Recent views