Vrátit se
Šest způsobů, jak si najít práci v zahraničí v roce 2020

Šest způsobů, jak si najít práci v zahraničí v roce 2020

Hledáte příležitost začít znovu od začátku? Chcete nový zážitek nebo výzvu? No, v případě, že vás nebaví vidět stejné věci nebo se zapojit do stejných činností každý den, pak je tento článek pro vás. Dnes se míra lidí, kteří hledají pracovní příležitosti v zahraničí, stává stále větší a populárnější, než tomu bylo před několika lety. Před několika lety, když jsem promoval na univerzitě, jsem nechtěl nic jiného, než jen cestovat do zahraničí. Věděl jsem, že v mé rodné zemi nechci práci. Cestovat do zahraničí bylo vždy mým snem. Ihned po ukončení studia jsem začal hledat pracovní příležitosti v zahraničí. Naštěstí pro mě, poté, co jsem podal několik žádostí, jsem konečně dostal nabídku pracovat v Irsku pro špičkovou zemědělskou firmu. Je to můj pátý rok práce v Irsku a miluji každou část této zkušenosti. Od té doby, co jsem zde byl, jsem potkal mnoho lidí, kteří se také vydali touto cestou, když opustili své rodné země, aby si našli práci v jiných zemích. Přestože se naše osobnost, vášeň, zkušenost, zájem a dovednosti liší, sdílíme stejný příběh.

Najít si práci v nové zemi je nyní snazší, než tomu bylo před 5 lety, kdy jsem potřeboval provést spoustu hledání a přihlásit se do různých komunit pro příležitosti. Ano, existovaly příležitosti, ale jejich možnosti byly těžké. Nyní je zkušenost jiná. Na Zutzu máte snadný přístup k řadě pracovních příležitostí po celé Evropě. To usnadňuje pohled na příležitosti typické pro vaše dovednosti a úroveň kompetence na první pohled. Ty dny jsou pryč, kdy jste museli v počítači otevřít více než sto karet, než najdete vysněnou práci. Web je uživatelsky přívětivý, což usnadňuje procházení pozic v různých zemích bez stresu. Žádná jazyková bariéra, otevřeno všem a registrace je snadná a bezplatná.


Chcete-li zvýšit své šance na nalezení zaměstnání v zahraničí, proveďte následující kroky:

Chápejte pokyny pro přijímání pracovníků v zemi, o kterou se ucházíte

Předtím, než se ucházíte o zaměstnání, musíte vědět následjící. Pokyny pro nábor ve vaší rodné zemi se liší od ostatních zemí. Pošlete svůj životopis na úroveň země, ve které se ucházíte. Měl by obsahovat všechny informace a podrobnosti, které by váš budoucí zaměstnavatel rád viděl. Ujistěte se, že motivační dopis adresujete správné osobě nebo kanceláři a vězte, co váš potenciální zaměstnavatel očekává během pohovoru. Když se ucházíte o pracovní místa v Zutzu Mezinárodním Pracovním portálu, tak jakmile nahrajete svůj životopis, personální odborníci projdou váš životopis, aby zjistili, zdali splňuje normy země nebo organizace, ve které se ucházíte o místo. Zutzu zajišťuje, že váš životopis je optimalizován a přitažlivý natolik, aby vám umožnil vysněnou práci ve vaší vysněné zemi.

Podívejte se na úlohy, které nabízejí relokační balíček

Nejprve si vytvořte úspory, pokud se chcete přesunout do zahraničí. V případě, že hledáte další výhody, mnoho zaměstnavatelů nabídne úspěšným uchazečům o zaměstnání relokační balíček. Balíček zahrnuje například ubytování a další bonusy, které usnadňují přesídlení do vaší nové země. Zutzu zahrnuje podrobnosti o požadavcích na zaměstnání a platu za pracovní nabídky, které jsou uvedeny na platformě. Během pohovoru se zaměstnavatelem se můžete zeptat na výhody, které s prací přicházejí.

Váš výběr místa je důležitý

Pochopte, proč potřebujete práci v zahraničí. Ať je motivace jakákoli, vyberte si zemi, která splňuje váš účel nebo potřeby. Zjistěte, kde jsou vaše dovednosti relevantní. Vyberte si zemi nebo město, které může podporovat váš životní styl. Než se přestěhujete, ujistěte se, že provedete odpovídající průzkum země. Zutzu poskytuje pracovní příležitosti v různých profesních oborech v několika zemích. Jakmile si vyberete zemi, můžete se zaregistrovat na Zutzu a spojit se s potenciálními zaměstnavateli. Platforma nabízí pracovní příležitosti nejvyšší kvality s okamžitým oznámením a spojuje vás s nejlepšími zaměstnavateli.

Prozkoumejte možnost převodu

Pokud pracujete pro společnost s velkým zastoupením v několika zemích, může to být cesta k naplnění vašeho snu o práci v zahraničí. Zjistěte, zda existují pracovní příležitosti nebo volná místa ve městech mimo vaši zemi. Jelikož chápete práci a máte požadované dovednosti, usnadňuje se usazování, když přijedete do nové země.

Spojte se s lidmi

Sociální sítě usnadnily lidem z různých zemí světa interakci a spojení. Ujistěte se, že patříte do komunity jiných odborníků ve svém oboru práce. Když patříte do komunity, je snazší najít příležitosti mimo vaši rodnou zemi prostřednictvím seminářů a veletrhů práce. Účty sociálních sítí můžete také optimalizovat pomocí klíčových slov relevantních pro pracovní příležitosti.

Zvažte pracovní příležitosti v jiném odvětví

Můžete uvažovat o příležitostech mimo vaše současné zaměstnání. Jedním ze způsobů, jak můžete cestovat do nové země, je vyzkoušet nové příležitosti. Pokud máte dovednosti a kompetence k nástupu do nového zaměstnání, můžete tomu dát šanci. Zutzu nabízí pracovní příležitosti v mnoha profesních oborech. Pokud zvažujete příležitosti v jiném sektoru, web vám nabízí neomezené pracovní nabídky, ze kterých si můžete vybrat.

Hledání práce v zahraničí je snazší díky Zutzu Mezinárodní Práce V Zahraničí.

Jaký je váš první krok k budoucnosti?

Pokud budete postupovat podle výše uvedených tipů, usnadní se vám hledání práce v zahraničí. Hlavní je někde začít. Jedním ze způsobů, jak můžete vylepšit své možnosti a získat vysněnou práci ve vaší vysněné zemi, je studium rodného jazyka. I když si ještě nejste jisti, jak a kde můžete najít práci v zemi, do které se chcete přesunout, bude to motivace k tomu, abyste začali něco dělat, a také ukážete potenciálnímu budoucímu zaměstnavateli, že to myslíte vážně. Také přemýšlejte o svých jemných dovednostech a o tom, jak je zlepšit při hledání zaměstnání. Jaké jsou vaše další tipy k výše uvedeným krokům a co můžete udělat ještě dnes, aby se váš sen stal skutečností?


Hledání práce Zutzu Team ZUTZU

10 měsíce/měsíců dozadu

Comments

Agnieszka / Ksiegowy/księgowa

Agnieszka / Ksiegowy/księgowa 9 měsíce/měsíců dozadu

Nahlásit zneužití

Najważniejsze jest wykonanie pierwszego kroku!

profile picture

Přidat komentář

profile picture
Vrátit se

Sdílet tento článek

Přihlaste se k odběru novinek Zutzu a získejte užitečné články z oboru a mnohem více
Odebírat nyní

Nedávná vyhledávání

Nedávná zobrazení